Radca prawny Łukasz Gilewicz w swojej praktyce zajmuję się prawem i postępowaniem cywilnym, prawem administracyjnym (w tym budowlanym i zagospodarowania przestrzennego), prawem podatkowym, prawem pracy oraz prawem nowoczesnych technologii. Ukończyłem studia prawnicze oraz administracyjne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Podczas aplikacji pracowałem w Kancelarii Radców Prawnych Gratus w Sopocie,  jednej z najstarszych kancelarii radcowskich w Trójmieście.

Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, oraz spółek z kapitałem zagranicznym. Uczestniczyłem w obsłudze prawnej m.in. spółek z branży ubezpieczeniowej, budowlanej, logistycznej oraz usługowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w występowaniu przed sądami w sprawach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych a także z zakresu prawa pracy. Praktykował m.in. w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young sp. z o.o. w Poznaniu oraz w warszawskim biurze finansowanego z US AID projektu Partners for Financial Stability prowadzonego przez East-West Management Institute w Nowym Jorku.

Włada biegle językiem angielskim (uzyskałem certyfikat CAE oraz TOLES Advanced) oraz w stopniu dobrym językiem niemieckim (certyfikat ZD

Details

SpecialityCivil Law
DegreesAttorney
AdressOffice 224, Hall B

Service details

Monday - Friday8.00 -17.00
Saturday9.30 - 17.30
Sunday9.30 - 15.00

Service details

Categories:
Date:12/11/2014